Ну що. Тепер ми розкриваємо всі карти! Ми розповімо вам про те, що планували і що робимо вже зараз! І про те, що, власне, відбувалося вчора в самому центрі Києва.

Буча. Назва цього міста давно не належить самому місту. Воно уособлення всіх звірств, всіх нелюдських страждань,всього, що змогла продемонструвати «друга армія світу» на території квітучої і щасливої України. Вони прийшли,як примари. Вночі. Підло і підступно. Їм видали «ліцензію на вбивство». І вони почали своє диявольське сафарі…Вбивали і катували,ґвалтували і грабували. В мирну і цивілізовану країну зайшли 150000 чикатіл…
Саме цій темі присвячений художній фільм «Буча», який вчора був презентований у Києві. Ми побачили тізер фільму. Він реально вразив…
Прототипом головного героя фільму стала людина,яка силою свого духу змогла врятувати 203, а по суті 204 людських життя .Йому вдалося вивезти з-під обстрілів і окупації всіх цих людей.Чому 204? Тому що через врятованих була вагітна жінка, яку Костянтину Гудаускасу вдалося вивезти в перший день повномасштабного вторгнення рашистів.

В чому мета авторів цього проекту? Привернути увагу всього цивілізованого світу до тих страшних дій рашистів в Україні…Кіно має величезний вплив.Побачивши на власні очі ті сім історій,свідками яких став наш герой та інші жителі Киівщини,світ жахнеться…Бо таких Буч в Україні вже тисячі.І скрізь ступила нога російського солдата…Де він,там біль,страх,смерть…
Одночасно з презентацією тізера команда волонтерів,яку зібрав Костянтин,презентувала новий міжнародний гуманітарний фонд Bucha help, який взяв на себе чи не найважливішу місію – повернути людей в їхні домівки,зруйновані рашистами.Будуть це відбудовані чи нові будівлі – неважливо.Важливо те,що ще до Нового року люди зможуть повернутися додому.Це ціль,це мета фонду! Це те,чим ми маємо допомогти державі.
Ми почали! В нас чудова команда! Ми всі розуміємо,що ,як і в які строки треба все зробити.Ми повернемо затишок в оселі.Ми повернемо людям їхні домівки!

Щодо вчорашнього заходу.Це була презентація тізеру фільму та презентація нашого нового Міжнародного гуманітарного фонду .Як це було – дивіться на фото.А нижче власне тізер та посилання на наші сторінки .Підписуйтеся на нас.Бо разом ми сила.Бо ми українці.Бо хто,якщо не ми?

https://youtu.be/26PKj9VcUws

https://youtube.com/channel/UCM7SO1lMKe9LkmLseviXQrA

https://www.facebook.com/buchahelp/
А це посилання на наш сайт.
buchahelp.org
І презентація нашого фонду.

https://youtu.be/SDS3NQIRY_Y

Разом до перемоги! І нехай нам допоможе Бог!

Залишити відповідь