Bucha Help у Польщі

Ми рухаємося далі, а саме тому почали свою діяльність в Польщі. Головне задання, яке ми поставили перед собою, знайти речі, які зараз необхідні ВПО. Одного разу нам написав Сергій Піддубняк. Він українець, який вже багато років живе в Польщі, а саме тому йому не байдужа доля України та українців. З самого початку війни сім‘я Сергія та його друзі роблять все можливе, щоб допомогти постраждалим від війни українцям.  Саме тому Сергій згодився стати нашим амбасадором в Польщі та відправляти гуманітарну допомогу до України.

2 лютого 2023 року ми підписали меморандум про співпрацю з польською організацію «Асоціація «Mi-Gracja». Це неймовірні люди, що зараз допомагають українцям , що постраждали від війни. Ми віримо, що наша співпраця буде плідною та продуктивною.

9 лютого нашим фонд та  «Fundacja Pełnia Wyrazu» виявили бажання об‘єднатися з метою консолідація сил, щоб допомогти вразливим верствам населення та потерпілим від війни українцям.

20 лютого до України приїхала перша вантажівка з гуманітарною допомогою від наших польських друзів, роботу у Польщі координує Сергій Піддубняк, який відкрив там філію «Bucha Help Poland».