Перший культурний проєкт фонду – концертна версія рок-опери «Ірод»

Дія рок-опери «Ірод» переносить глядача на дві тисячі років назад, ще до народження Христа.Все дійство відбувається в Єрусалимі, де жорстокий цар Юдей, який править країною, будує свій храм.
Народ стогне під ярмом тирана, але мовчить.
Все змінюється, коли до Ірода вперше приходить кохання у вигляді молодої Маріамни.Цар стає м’якшим, його душа поступово стає теплішою.Але саме це і лякає тирана.Він розуміє, що втрачає свою силу, що кохання перетворює його на просту людину.І тоді він приймає найстрашніше рішення – наказує вбити Маріамну, а в її обличчі та свою любов до неї.Йому здається, що таким чином він поверне свою владу, повернеться до звичного життя ката і узурпатора.Але не виходить.Внутрішня боротьба в душі настільки виснажує, що він втрачає розум.В такому стані він стає ще жорстокішим. Все і всі навколо нього здаються йому ворогами, ніщо не приносить радість, життя перетворюється на пекло.Врешті решт Ірод вмирає.В повній темряві та на самоті.Власне, це закономірний кінець тирана. Перша вистава відбудеться 30 березня в місті Щецин, Польща, а саме у Філармонії Мечислава Карловича за адресою вулиця Малопольська 48.

Україна у вогні… Цей вогонь спалахнув не сьогодні, не 24 лютого, він спалахнув вісім років тому, коли частина суші,яка вважає себе державою, уявила себе Богом, вирішивши вершити долі мільйонів людей в незалежній країні.

24 лютого 2022 року всі прокинулися від вибухів. До нас прийшла свора шалених вбивць, які мали і мають на меті знищити не населення України, а націю, як таку… Можна без усяких купюр казати – в незалежній, суверенній країні Україна коїться справжній геноцид…

Чи можна цивілізованій людині пройти повз? Ні!!! Ніколи! 

Країна, яка колись дала світові геніїв, перетворилася на країну – вбивцю, країну – терориста. Назва цій країні – Росія. А очолює її маніяк.Тому народ України об‘єднався, аби дати супротив навалі. Бо Україна – це Батьківщина сотен, тисяч талантів, які були, є і будуть захищати свій край і своє майбутнє.

Таланти. Це можуть бути талановиті особистості, колективи. Сьогодні об‘єдналися два талановитих колектива – Міжнародний благодійний гуманітарний фонд «Bucha Help» та всесвітньо відомий хор їм Г.Верьовки, аби здійснити мрію тих маленьких українців, які вимушено перебувають за межами своєї Батьківщини.

Діти… Це найбільший біль… Це вселенська трагедія! Це те,що не можна пробачити і забути! Десятки тисяч дітей побачили війну в «прямому ефірі», ховаючись від обстрілів по підвалах та бомбосховищах… Тисячі дітей залишилися сиротами. Їх прихистили фонди та сім’ї в країнах Європи та в США. Але вони не повинні забувати, що Батьківщина чекає на них! І після перемоги ми всіх повернемо!

Сотні цих маленьких українців були вивезені з місць активних бойових дій волонтерами. Наш фонд виріс саме с такої волонтерської групи, яка допомагала жителям Киівщини покинути небезпечні місця, коли орки окупували передмістя Києва…

Сьогодні наша  мета – допомогти дітям, створити їм свято, привезти подарунки і нагадати – ми разом, ми знаємо, пам‘ятаємо про них! Бо діти – це і є наше майбутнє! А майбутнє України – це вони, наші діти.

Саме тому ми презентуємо свій проект.

Національний заслужений академічний український народнийй хор им. Г.Г.Веревкі та благодійна організація «Міжнародний гуманітарний фонд «Буча Хэлп» (Bucha Help) презентує культурно-мистецьку благодійну акцію “До вас їде український Миколай”

В нелегкий час для нашої Держави з метою консолідації українського суспільства, піднесення духовності нації в складні часи ворожої агресії дуже важливою є підтримка Українців, яких російська війна вигнала із дому і змусила виїхати за межі нашої країни.

Серед таких верств дуже багато дітей, які поповнили українські громади та школи у Європі. Серед них – діти загиблих Героїв – захисників України і діти, які виїхали на лікування та протезування. Ці родини, як ніколи, потребують психологічної підтримки та уваги, це саме та категорія громадян, де трагедія людської долі має дитяче обличчя.

Саме тому в грудні цього року спільними зусиллями ми плануємо провести культурно-мистецьку благодійну акцію “До Вас їде Український Миколай!” силами славетного колективу – Хору імені Григорія Верьовки(артисти якого мають відповідний досвід представлення таких Національних програм )та БО «Буча Хелп».

Головним завданням цього потужного заходу, якого так чекають наші співвітчизники, стане мистецький тур Європейськими державами із зазначеною програмою та подарунками від спонсорів до Дня Святого Миколая! Свою ходу Європою Український Миколай розпочне з двох Польських міст-рятівників: Перемишля та Ряшева. За час з 9 по 26 грудня планується відвідати Польщу, Італію та Угорщину.

До фонду «Буча Хелп» звернулися керівники славетного колективу, ім‘я якого стало справжнім брендом у світі. Ми з радістю погодилися на співпрацю і цю акцію беремо під свій патронат.Також акцію підтримано на найвищому державному рівні, включаючи підтримку Президентом України В.О.Зеленським.

Керівництво фонду вважає, що тільки спільними зусиллями ми можемо підтримати тих, хто сьогодні вимушений жити далеко від рідної домівки. Ми розуміємо, що майбутнє держави належить їм – дітям, які зараз перебувають за кордоном. Але вони мають пам‘ятати, що їхні серця в Україні, що вони хоч маленькі, але українці,що держава не забуває про них.

«Коли настане день Закінчиться війна… Там загубив себе, Побачив аж до дна…» Цей день настане. Обов*язково настане. І ми обіймемо один одного. А поки нам треба повернути українцям надію. І їхні зруйновані домівки. Оце і є наш першочерговий план. Ми не станемо повертатися до «довоєнного» стану, ми побудуємо нове! Краще! 24 лютого змінило життя мільйонів людей. Сусід , в якого давно «зірвало дах» , вирішив знищити нас. Тому увірвався і позносив реальні дахи на наших хатах і будинках. Хтось намагається самотужки полагодити своє житло , хтось, кому просто нема куди повертатися , поїхав на чужину … Біда нікуди не пішла. Вона поруч. Напіврозвалені будівлі ,вщент зруйновані хати… Хтось оббиває пороги адміністрацій , шукаючи допомоги ,але державі зараз не до будівництва, спершу потрібно вигнати цю нечисть з нашої землі! Вся Україна ,всі українці зараз об*єдналися в один-єдиний фронт. Кожен на своєму місці робить все можливе для наближення Дня Перемоги. Хтось в окопі з автоматом , а хтось з лопатою та цементом. Ми починаємо. Наша ціль – повернути людей в їхні домівки. Але якщо в когось залишилися лише стіни , то в багатьох на місці хати зараз велика попільничка. Туди ми й кидаємо свій погляд, туди ми і йдемо зі своїми ідеями , проектами та технікою. А з вашою допомогою ми зробимо все необхідне , аби українці забули ті жахіття , аби діти почали вчитися і бавитися в своїх кімнатах, аби люди зрозуміли – вони не залишаться один-на-один зі своєю бідою. Так, будівництво – це надважлива справа. Але ми маємо згадати , що Україна – колиска талантів. Їх неможливо перерахувати, бо немає такої галузі життя , де б українці не внесли свою долю. Одна з них – мистецтво. Тому своїм другим напрямком діяльності ми вибрали саме мистецтво. Держава належить молодим. Саме вони її майбутнє. Вони відбудовуватимуть і будинки , і культуру. А ми намагатимемося знайти ці таланти , ми допоможемо тим талановитим українцям, хто мріє про сцену, хто має неймовірні сценарії, сюжети нових книг, хто хоче і може відроджувати те, чим на протязі століть пишалися українці, хто підніме культуру з колін. При цьому не забудемо про дітей! Бо розвиток саме дитячої творчості , підтримка талантів – це найголовніше! Роками про них забували ….Ми виправимо цю прикру помилку. А ще згадаємо про наших славетних поетів , композиторів , скульпторів ,чиї твори роками лежать у шафах та столах , в майстернях та гаражах. Їхні найкращі твори ми покажемо людям, бо забувати про тих , хто десятиліттями творив , але не мав можливості подарувати своє творіння людям , ми не маємо права. В нас все вийде! Ми впевнені в цьому! Тому закликаємо приєднуватися до нашої команди. Ідеї та донати – все це на вагу золота. Відбудовуючи будинок , відбудуємо країну. Культурою ми відродимо життя! Бо ми – українці! І все в нас буде Україна!

..Since.. 2022